Počasie Dehar el Bagrat dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dehar el Bagrat na 10 dní.
Pondelok 1. jún
22 / 21°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 20:34
PO HODINÁCH
západ slnka 20:34
|
|
Predpoveď počasia Dehar el Bagrat, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 19 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 88 % | 18 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 84 % | 19 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 83 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 92 % | 19 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 18 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 84 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 87 % | 19 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
Dehar el Bagrat, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,6233; -7,2127
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dehar el Bagrat, Maroko. Predpoveď počasia Dehar el Bagrat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dehar el Bagrat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dehar el Bagrat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 21:07 | 01.06.2026 06:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |