Počasie Dehar el Bagrat týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Dehar el Bagrat na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
21 / 20°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dehar el Bagrat, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 90 % | 19 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 90 % | 18 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 91 % | 18 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1019 hPa | 86 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 86 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1017 hPa | 95 % | 19 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 18 °C | 96 % | 0% | 95% | 0% | 18% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 19 °C | 41 % | 0% | 5% | 0% | 37% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Dehar el Bagrat, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,6233; -7,2127
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dehar el Bagrat, Maroko. Predpoveď počasia Dehar el Bagrat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dehar el Bagrat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dehar el Bagrat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 19:12 | 30.05.2026 05:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |