Počasie Jebel Iguerouano dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jebel Iguerouano na 10 dní.
Piatok 5. jún
26 / 18°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
|
|
Predpoveď počasia Jebel Iguerouano, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 65 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 64 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 26 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 23 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 06.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 33 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 38 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Jebel Iguerouano, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,9999; -3,9121
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jebel Iguerouano, Maroko. Predpoveď počasia Jebel Iguerouano.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jebel Iguerouano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jebel Iguerouano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 04.06.2026 23:56 | 05.06.2026 10:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |