Počasie Koudiat Sidi Abd er Rahmane dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Koudiat Sidi Abd er Rahmane na 10 dní.
Pondelok 1. jún
22 / 21°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 20:34
PO HODINÁCH
západ slnka 20:34
|
|
Predpoveď počasia Koudiat Sidi Abd er Rahmane, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 19 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 88 % | 18 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 84 % | 19 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 83 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 92 % | 19 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 18 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 84 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 87 % | 19 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
Koudiat Sidi Abd er Rahmane, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,6303; -7,3796
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Koudiat Sidi Abd er Rahmane, Maroko. Predpoveď počasia Koudiat Sidi Abd er Rahmane.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Koudiat Sidi Abd er Rahmane dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Koudiat Sidi Abd er Rahmane
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 21:08 | 01.06.2026 06:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |