Počasie Koudiat Sidi Abd er Rahmane týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Koudiat Sidi Abd er Rahmane na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
21 / 20°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Koudiat Sidi Abd er Rahmane, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 90 % | 19 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 90 % | 18 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 91 % | 18 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1019 hPa | 86 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 86 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1017 hPa | 95 % | 19 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 18 °C | 96 % | 0% | 95% | 0% | 18% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 19 °C | 41 % | 0% | 5% | 0% | 37% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Koudiat Sidi Abd er Rahmane, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,6303; -7,3796
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Koudiat Sidi Abd er Rahmane, Maroko. Predpoveď počasia Koudiat Sidi Abd er Rahmane.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Koudiat Sidi Abd er Rahmane dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Koudiat Sidi Abd er Rahmane
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 19:12 | 30.05.2026 05:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |