Počasie Tit Mellil dnes
Predpoveď počasia Tit Mellil 27. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 28 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tit Mellil, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1013 hPa | 33 % | 10 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 50 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 15 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 64 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 43 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 64 % | 16 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Tit Mellil, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,5581; -7,4865
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tit Mellil, Maroko. Predpoveď počasia Tit Mellil.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tit Mellil dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tit Mellil
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 12,8 °C | |||
| február | 13,4 °C | |||
| marec | 14,1 °C | |||
| apríl | 15,4 °C | |||
| máj | 17,5 °C | |||
| jún | 20,2 °C | |||
| júl | 22,4 °C | |||
| august | 22,7 °C | |||
| september | 21,7 °C | |||
| október | 19,2 °C | |||
| november | 16,1 °C | |||
| december | 13,5 °C |
Astronomické informácie Tit Mellil
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:17 | 27.05.2026 03:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |