Počasie Tit Mellil vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tit Mellil na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Sobota ráno ráno polojasno, dopoludnie oblačno.
Piatok 29. máj
26 / 18°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tit Mellil, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 17 °C | 51 % | 0% | 0% | 3% | 50% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 86 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1012 hPa | 60 % | 17 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 71 % | 17 °C | 7 % | 0% | 3% | 1% | 3% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1012 hPa | 86 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 16 °C | 69 % | 0% | 0% | 2% | 68% | |
Tit Mellil, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,5581; -7,4865
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tit Mellil, Maroko. Predpoveď počasia Tit Mellil.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tit Mellil dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 12,8 °C | |||
| február | 13,4 °C | |||
| marec | 14,1 °C | |||
| apríl | 15,4 °C | |||
| máj | 17,5 °C | |||
| jún | 20,2 °C | |||
| júl | 22,4 °C | |||
| august | 22,7 °C | |||
| september | 21,7 °C | |||
| október | 19,2 °C | |||
| november | 16,1 °C | |||
| december | 13,5 °C |
Astronomické informácie Tit Mellil
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:13 | 29.05.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |