Počasie Wheaton Forest dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Wheaton Forest na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 7°C
| 0.0 mm | 27 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 8 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 20:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:01
PO HODINÁCH
západ slnka 20:01
|
|
Predpoveď počasia Wheaton Forest, Maryland, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1012 hPa | 57 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 66 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 39 % | -1 °C | 100 % | 0% | 33% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1013 hPa | 47 % | 0 °C | 46 % | 0% | 17% | 45% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 57 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 62 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 11 °C 7 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 39 % | -2 °C | 99 % | 0% | 8% | 99% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 46 % | -1 °C | 22 % | 0% | 3% | 22% | 0% | |
Wheaton Forest, Maryland, USA - informácie
Štát: Maryland, USAGPS súradnice: 39,0382; -77,0472
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wheaton Forest, Maryland, USA. Predpoveď počasia Wheaton Forest.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wheaton Forest dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wheaton Forest
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:21 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |