Počasie Wheaton Forest pozajtra
Predpoveď počasia Wheaton Forest 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa zamračené, poludnie slabý dážď. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wheaton Forest, Maryland, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 69 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 70 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1024 hPa | 72 % | 4 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 73 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 77 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 79 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 83 % | 4 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 81 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 75 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 62 % | 5 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1022 hPa | 52 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1021 hPa | 44 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 39 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1020 hPa | 36 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 17% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 19 °C 17 °C |
0,6 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1019 hPa | 37 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1018 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 4% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 8 °C | 22 % | 0% | 15% | 7% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 91% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 16 °C 15 °C |
14,3 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 81% | 41% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
1,7 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 69% | 75% | |
Wheaton Forest, Maryland, USA - informácie
Štát: Maryland, USAGPS súradnice: 39,0382; -77,0472
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wheaton Forest, Maryland, USA. Predpoveď počasia Wheaton Forest.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wheaton Forest dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wheaton Forest
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 21:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:13 | 28.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |