Počasie Bacobampo dnes
Predpoveď počasia Bacobampo 25. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. V noci najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bacobampo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 25.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 90 % | 16 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1010 hPa | 32 % | 13 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 28 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1009 hPa | 74 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 22% | 100% | |
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1009 hPa | 66 % | 13 °C | 83 % | 0% | 0% | 8% | 82% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 26 % | 9 °C | 8 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1008 hPa | 29 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 20% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1010 hPa | 38 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
Bacobampo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,9828; -109,6519
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 8 539
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Etchojoa, Etchojoa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bacobampo, Mexiko. Predpoveď počasia Bacobampo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bacobampo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bacobampo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bacobampo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.04.2026 12:34 | 25.04.2026 02:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |