Počasie Bacobampo zajtra
Predpoveď počasia Bacobampo 27. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bacobampo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 44 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 17 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 85% | 99% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1009 hPa | 25 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 36 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 48 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 16 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 17% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 29 °C 27 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1009 hPa | 21 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 60% | 100% | |
| 23:00
08:00
| slabý dážď | 26 °C 24 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 26 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
Bacobampo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,9828; -109,6519
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 8 539
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Etchojoa, Etchojoa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bacobampo, Mexiko. Predpoveď počasia Bacobampo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bacobampo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bacobampo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:34 | 27.04.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |