Počasie Barrio de la Luz dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio de la Luz na 10 dní.
Sobota 23. máj
30 / 17°C
| 6.9 mm | 17 km/h |
| 24 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
|
|
Predpoveď počasia Barrio de la Luz, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 15 °C | 25 % | 0% | 0% | 23% | 3% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 15 °C | 16 % | 0% | 1% | 12% | 3% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 15 °C | 21 % | 7% | 9% | 13% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 15 °C | 24 % | 13% | 13% | 8% | 3% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1015 hPa | 89 % | 15 °C | 56 % | 13% | 13% | 15% | 38% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1015 hPa | 85 % | 14 °C | 41 % | 3% | 3% | 14% | 28% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 83 % | 14 °C | 21 % | 1% | 1% | 0% | 19% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 75 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 62 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 57 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 52 % | 14 °C | 7 % | 0% | 3% | 2% | 1% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 47 % | 14 °C | 7 % | 0% | 2% | 3% | 2% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 37 % | 12 °C | 15 % | 0% | 1% | 7% | 7% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 31 % | 11 °C | 31 % | 0% | 2% | 21% | 12% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 27 °C 27 °C |
0,7 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 40 % | 12 °C | 45 % | 0% | 0% | 32% | 19% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 43 % | 13 °C | 55 % | 0% | 0% | 21% | 43% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
0,4 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 11 °C | 71 % | 0% | 0% | 28% | 61% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 24 °C 25 °C |
2,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1012 hPa | 53 % | 14 °C | 86 % | 0% | 0% | 58% | 72% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
2,5 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1015 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 2% | 93% | 98% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1015 hPa | 93 % | 18 °C | 61 % | 0% | 0% | 35% | 39% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 93 % | 18 °C | 69 % | 0% | 0% | 49% | 54% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 94 % | 18 °C | 52 % | 0% | 0% | 5% | 49% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 17 °C | 55 % | 0% | 0% | 2% | 54% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 16 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 15 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 82 % | 15 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1017 hPa | 87 % | 15 °C | 28 % | 2% | 2% | 1% | 25% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 92 % | 15 °C | 21 % | 7% | 8% | 8% | 5% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 25 % | 17% | 18% | 9% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 98 % | 15 °C | 46 % | 39% | 42% | 6% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 14 °C | 21 % | 13% | 17% | 5% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 97 % | 16 °C | 12 % | 9% | 12% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1017 hPa | 77 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 61 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 53 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 1% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 46 % | 14 °C | 7 % | 0% | 1% | 6% | 1% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 43 % | 14 °C | 27 % | 0% | 10% | 24% | 3% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 28 °C 28 °C |
4,5 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 42 % | 13 °C | 99 % | 0% | 5% | 97% | 50% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1013 hPa | 71 % | 16 °C | 93 % | 0% | 0% | 27% | 91% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1013 hPa | 67 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 6% | 75% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 16 °C | 73 % | 0% | 2% | 1% | 72% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 68 % | 15 °C | 54 % | 0% | 0% | 7% | 51% | |
Barrio de la Luz, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,6130; -97,3004
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 14
Nadmorská výška: 2562 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de la Luz, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio de la Luz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de la Luz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio de la Luz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:48 | 23.05.2026 00:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |