Počasie Barrio de la Luz dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio de la Luz na 10 dní.
Utorok 26. máj
25 / 14°C
| 1.4 mm | 9 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia Barrio de la Luz, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 79 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 80 % | 10 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 25 °C 25 °C |
1,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 44 % | 11 °C | 99 % | 0% | 1% | 18% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 14 °C | 89 % | 0% | 15% | 50% | 75% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1015 hPa | 80 % | 15 °C | 93 % | 0% | 0% | 14% | 91% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 78 % | 12 °C | 60 % | 0% | 1% | 0% | 59% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
2,7 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 48 % | 15 °C | 84 % | 0% | 10% | 6% | 81% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 17 °C | 90 % | 0% | 6% | 10% | 89% | |
Barrio de la Luz, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,6130; -97,3004
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 14
Nadmorská výška: 2562 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de la Luz, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio de la Luz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de la Luz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio de la Luz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:27 | 26.05.2026 02:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |