Počasie Barrio de San Juan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio de San Juan na 10 dní.
Sobota 16. máj
31 / 18°C
| 1.6 mm | 14 km/h |
| 31 °C | 30 °C | 16:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 18:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 22:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
|
|
Predpoveď počasia Barrio de San Juan, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 13 °C | 7 % | 0% | 2% | 2% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 65 % | 13 °C | 10 % | 0% | 6% | 9% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 65 % | 12 °C | 25 % | 0% | 21% | 20% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 12 °C | 22 % | 0% | 21% | 9% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 67 % | 12 °C | 11 % | 0% | 10% | 1% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 12 °C | 18 % | 0% | 16% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 12 °C | 14 % | 0% | 13% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 12 °C | 14 % | 0% | 13% | 1% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 60 % | 13 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1016 hPa | 51 % | 13 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1015 hPa | 45 % | 13 °C | 34 % | 0% | 19% | 18% | 0% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 27 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1015 hPa | 42 % | 13 °C | 30 % | 0% | 13% | 16% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 40 % | 13 °C | 26 % | 0% | 7% | 15% | 7% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1012 hPa | 35 % | 12 °C | 19 % | 0% | 0% | 11% | 8% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1010 hPa | 31 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 28 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 9% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1008 hPa | 26 % | 9 °C | 47 % | 0% | 0% | 40% | 12% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 30 °C 29 °C |
0,6 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 27 % | 9 °C | 64 % | 0% | 0% | 31% | 50% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,3 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 45 % | 14 °C | 62 % | 0% | 0% | 24% | 52% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 26 °C 26 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 42 % | 12 °C | 67 % | 0% | 0% | 18% | 60% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 15 °C | 80 % | 0% | 0% | 7% | 78% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 14 °C | 27 % | 0% | 0% | 9% | 20% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 63 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 10% | 25% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 64 % | 14 °C | 18 % | 0% | 1% | 12% | 6% | |
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 64 % | 14 °C | 40 % | 0% | 9% | 21% | 21% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 67 % | 14 °C | 29 % | 0% | 4% | 18% | 12% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 70 % | 15 °C | 28 % | 0% | 12% | 25% | 1% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 72 % | 15 °C | 23 % | 0% | 14% | 20% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 75 % | 15 °C | 16 % | 0% | 10% | 5% | 1% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 78 % | 15 °C | 18 % | 0% | 10% | 11% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 79 % | 15 °C | 16 % | 0% | 10% | 7% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 72 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 60 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1014 hPa | 50 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 44 % | 13 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1013 hPa | 39 % | 12 °C | 14 % | 0% | 10% | 3% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1012 hPa | 36 % | 12 °C | 17 % | 0% | 7% | 3% | 7% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1011 hPa | 34 % | 12 °C | 23 % | 0% | 6% | 5% | 13% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1010 hPa | 32 % | 12 °C | 25 % | 0% | 6% | 5% | 15% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 31 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1008 hPa | 31 % | 11 °C | 33 % | 0% | 7% | 20% | 15% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 29 °C 28 °C |
0,3 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1008 hPa | 34 % | 11 °C | 47 % | 0% | 0% | 26% | 29% | |
| 17:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 27 °C |
2,2 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 35 % | 11 °C | 69 % | 0% | 2% | 43% | 44% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 24 °C |
3,5 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 15 °C | 97 % | 0% | 4% | 90% | 71% | |
| 19:00
03:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,7 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 17 °C | 97 % | 0% | 0% | 51% | 96% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 18 °C | 60 % | 0% | 0% | 2% | 60% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 17 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 17 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 86 % | 17 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
Barrio de San Juan, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,2315; -97,8574
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 26
Nadmorská výška: 1407 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Totoltepec de Guerrero, Totoltepec de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de San Juan, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio de San Juan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de San Juan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio de San Juan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:30 | 16.05.2026 19:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |