Počasie Barrio de San Juan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio de San Juan na 10 dní.
Pondelok 18. máj
28 / 18°C
| 6.7 mm | 9 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Barrio de San Juan, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 2% | 35% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 77 % | 16 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 15 °C | 22 % | 0% | 12% | 10% | 3% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 83 % | 15 °C | 25 % | 0% | 15% | 14% | 2% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 84 % | 15 °C | 14 % | 0% | 13% | 2% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 15 °C | 9 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
4,8 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 40 % | 13 °C | 24 % | 0% | 0% | 14% | 10% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
1,9 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1013 hPa | 79 % | 16 °C | 99 % | 0% | 3% | 15% | 98% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 15 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
6,9 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 43 % | 13 °C | 58 % | 0% | 15% | 33% | 24% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 33% | 98% | |
Barrio de San Juan, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,2315; -97,8574
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 26
Nadmorská výška: 1407 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Totoltepec de Guerrero, Totoltepec de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de San Juan, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio de San Juan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de San Juan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio de San Juan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:31 | 18.05.2026 21:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |