Počasie Benito Juárez, Campeche vikend
Predpoveď počasia pre mesto Benito Juárez, Campeche na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
37 / 24°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 27 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 05:37
západ slnka 18:26
PO HODINÁCH
západ slnka 18:26
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Benito Juárez, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 58 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 34 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 27 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 65 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 82 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 40 °C 43 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 20 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 27 % | 16 °C | 63 % | 0% | 0% | 46% | 30% | |
Benito Juárez, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,2770; -91,0991
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 281
Nadmorská výška: 64 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Benito Juárez, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Benito Juárez, Campeche.
Benito Juárez, Campeche - počasie v okolí - väčšie mestá
Benito Juárez, Campeche - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Benito Juárez, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Benito Juárez, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:45 | 01.05.2026 05:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |