Počasie Buenavista pozajtra
Predpoveď počasia Buenavista 29. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie silný dážď, večer zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 8,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Buenavista, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 96 % | 1% | 2% | 81% | 82% | |
| 01:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 82 % | 0% | 0% | 65% | 50% | |
| 02:00
10:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 99 % | 22 °C | 93 % | 0% | 7% | 57% | 82% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 76 % | 0% | 7% | 7% | 72% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 73 % | 0% | 0% | 57% | 37% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 98 % | 22 °C | 51 % | 0% | 0% | 2% | 51% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 22 °C | 23 % | 0% | 0% | 14% | 10% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 38 % | 32% | 33% | 3% | 7% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 41 % | 0% | 19% | 0% | 25% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 83 % | 23 °C | 96 % | 0% | 57% | 0% | 89% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 68 % | 23 °C | 99 % | 0% | 44% | 0% | 99% | |
| 11:00
19:00
| zamračené | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 62 % | 22 °C | 98 % | 0% | 25% | 2% | 98% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
7,9 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 62 % | 23 °C | 99 % | 0% | 12% | 7% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 5% | 58% | 99% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 10 % | 0% | 3% | 0% | 8% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
1,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 22 °C | 37 % | 0% | 28% | 3% | 10% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 36 °C |
0,6 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 26 °C | 22 % | 0% | 1% | 6% | 18% | |
Buenavista, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,4811; -93,2633
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 363 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Sunuapa, La Libertad, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buenavista, Mexiko. Predpoveď počasia Buenavista.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buenavista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buenavista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 19:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 16:41 | 29.05.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |