Počasie Buenavista týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Buenavista na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
31 / 22°C
| 1.9 mm | 6 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:37
západ slnka 18:43
PO HODINÁCH
západ slnka 18:43
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Buenavista, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 10 % | 0% | 3% | 0% | 8% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
1,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 22 °C | 37 % | 0% | 28% | 3% | 10% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 36 °C |
0,6 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 26 °C | 22 % | 0% | 1% | 6% | 18% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 35 % | 0% | 1% | 12% | 25% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 21 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
2,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 13 % | 0% | 6% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 34 °C |
4,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 97 % | 26 °C | 65 % | 0% | 22% | 21% | 52% | |
Buenavista, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,4811; -93,2633
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 363 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Sunuapa, La Libertad, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buenavista, Mexiko. Predpoveď počasia Buenavista.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buenavista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buenavista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 17:33 | 30.05.2026 04:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |