Počasie Cerro Banco Los Lobos pozajtra
| 23 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 27 °C | 15:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Predpoveď počasia Cerro Banco Los Lobos 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Banco Los Lobos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1014 hPa | 16 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 18 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1014 hPa | 22 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 28 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 33 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 38 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 40 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 36 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 23 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 17 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1016 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 10 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 10 % | -4 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1012 hPa | 10 % | -4 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1011 hPa | 9 % | -5 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1010 hPa | 9 % | -5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1009 hPa | 8 % | -6 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 9% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1008 hPa | 8 % | -6 °C | 52 % | 0% | 0% | 46% | 11% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 9 % | -6 °C | 66 % | 0% | 0% | 53% | 25% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 24 % | -3 °C | 25 % | 0% | 0% | 11% | 14% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1015 hPa | 18 % | -9 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 9 % | -5 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 7 % | -7 °C | 98 % | 0% | 0% | 93% | 79% | |
Cerro Banco Los Lobos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6685; -103,0795
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2391 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jerez, Jerez de García Salinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Banco Los Lobos, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Banco Los Lobos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Banco Los Lobos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Banco Los Lobos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:03 | 28.04.2026 04:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |