Počasie Cerro Banco Los Lobos vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cerro Banco Los Lobos na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
25 / 12°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 18 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Banco Los Lobos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 42 % | 5 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 62 % | 6 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 16 % | 0 °C | 93 % | 0% | 0% | 9% | 93% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 15 % | -2 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 41 % | 1 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 63 % | 4 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 20 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 20 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cerro Banco Los Lobos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6685; -103,0795
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2391 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jerez, Jerez de García Salinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Banco Los Lobos, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Banco Los Lobos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Banco Los Lobos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Banco Los Lobos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:41 | 01.05.2026 06:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |