Počasie Cerro del León týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerro del León na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
31 / 16°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro del León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 70 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 70 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 24 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1010 hPa | 55 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 37 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Cerro del León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6406; -96,8247
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 132
Nadmorská výška: 1145 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Naolinco, Naolinco de Victoria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro del León, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro del León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro del León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro del León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:29 | 29.04.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |