Počasie Cerro del León zajtra
| 25 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia Cerro del León 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro del León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1010 hPa | 73 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 74 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 73 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 66 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 62 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 61 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 61 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 54 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 53 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 47 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 44 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 14 °C | 16 % | 0% | 0% | 4% | 12% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 37 % | 13 °C | 31 % | 0% | 0% | 3% | 28% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 32 % | 11 °C | 32 % | 0% | 0% | 1% | 31% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 32 % | 11 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 36 % | 12 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1010 hPa | 55 % | 16 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 68 % | 17 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 67 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 67 % | 14 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 70 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 69 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 64 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 61 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 55 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 50 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 47 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 44 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 46 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 48 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 39 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 36 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 26 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 25 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 28 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1010 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1011 hPa | 45 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cerro del León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6406; -96,8247
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 132
Nadmorská výška: 1145 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Naolinco, Naolinco de Victoria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro del León, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro del León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro del León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro del León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:45 | 27.04.2026 03:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |