Počasie Cerro Dulce dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Dulce na 10 dní.
Piatok 1. máj
35 / 24°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:55
PO HODINÁCH
západ slnka 18:55
|
|
Predpoveď počasia Cerro Dulce, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 93 % | 22 °C | 67 % | 0% | 2% | 0% | 66% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1004 hPa | 47 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1002 hPa | 53 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 98 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 38 °C 43 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 43 % | 23 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 63 % | 23 °C | 50 % | 0% | 0% | 1% | 50% | |
Cerro Dulce, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8448; -97,6131
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 778
Nadmorská výška: 90 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Álamo Temapache, Temapache
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Dulce, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Dulce.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Dulce dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Dulce
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:16 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |