Počasie Cerro Las Comadres týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerro Las Comadres na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
30 / 16°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Las Comadres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1016 hPa | 65 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 18 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 32 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 63 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 22 % | 5 °C | 43 % | 0% | 0% | 1% | 42% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1009 hPa | 32 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cerro Las Comadres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9541; -96,4313
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1837 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Tlacolula de Matamoros, Tlacolula de Matamoros
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Las Comadres, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Las Comadres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Las Comadres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Las Comadres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 19:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:26 | 29.04.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |