Počasie Cerro Las Comadres vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cerro Las Comadres na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
30 / 16°C
| 0.1 mm | 12 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Las Comadres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1015 hPa | 85 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 86 % | 13 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 24 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 40 % | 11 °C | 56 % | 0% | 0% | 4% | 53% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 80 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 91 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 29 °C |
5,7 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 25 % | 8 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 14 °C | 100 % | 0% | 10% | 32% | 100% | |
Cerro Las Comadres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9541; -96,4313
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1837 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Tlacolula de Matamoros, Tlacolula de Matamoros
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Las Comadres, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Las Comadres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Las Comadres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Las Comadres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:06 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |