Počasie Cerro Las Cruces dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Las Cruces na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 16°C
| 3.9 mm | 17 km/h |
| 28 °C | 27 °C | 16:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 18:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 20:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
|
|
Predpoveď počasia Cerro Las Cruces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1013 hPa | 39 % | 10 °C | 36 % | 0% | 0% | 29% | 10% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 25 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 34 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 80% | 7% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 29 % | 7 °C | 53 % | 0% | 0% | 41% | 19% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 25 % | 7 °C | 46 % | 0% | 0% | 32% | 21% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 25 % | 6 °C | 57 % | 0% | 0% | 27% | 45% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 28 °C 26 °C |
0,7 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1008 hPa | 24 % | 6 °C | 45 % | 0% | 0% | 33% | 20% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
0,9 mm | 7.4 m/s27 km/h severný |
1009 hPa | 38 % | 9 °C | 78 % | 0% | 0% | 75% | 25% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
0,3 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1012 hPa | 64 % | 13 °C | 44 % | 0% | 0% | 40% | 7% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
0,6 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 15 °C | 60 % | 0% | 21% | 49% | 12% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
0,7 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1014 hPa | 88 % | 16 °C | 35 % | 0% | 0% | 20% | 22% | |
| 21:00
05:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
0,4 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1016 hPa | 88 % | 15 °C | 54 % | 0% | 0% | 45% | 17% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 91 % | 15 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 5% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 15 °C | 31 % | 0% | 0% | 20% | 13% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 15 °C | 7 % | 0% | 0% | 1% | 6% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 93 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 88 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 05:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 34 % | 0% | 1% | 34% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 86 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 07:00
15:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 80 % | 13 °C | 46 % | 0% | 1% | 39% | 21% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 81 % | 14 °C | 24 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 55 % | 12 °C | 6 % | 0% | 1% | 6% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 47 % | 11 °C | 30 % | 0% | 7% | 28% | 0% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1016 hPa | 43 % | 11 °C | 27 % | 0% | 3% | 27% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1015 hPa | 38 % | 10 °C | 28 % | 0% | 4% | 28% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 33 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 28 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1011 hPa | 26 % | 6 °C | 35 % | 0% | 0% | 33% | 14% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1010 hPa | 24 % | 5 °C | 33 % | 0% | 0% | 32% | 5% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1010 hPa | 24 % | 5 °C | 34 % | 0% | 0% | 32% | 4% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
0,3 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 8 °C | 51 % | 0% | 0% | 48% | 7% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1014 hPa | 59 % | 12 °C | 66 % | 0% | 0% | 66% | 0% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 49% | 0% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 31 % | 0% | 6% | 28% | 0% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 15 °C | 33 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 15 °C | 45 % | 12% | 45% | 2% | 0% | |
Cerro Las Cruces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,1267; -101,0430
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1991 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- San Luis Potosí, San Luis Potosi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Las Cruces, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Las Cruces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Las Cruces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Las Cruces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 01:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |