Počasie Cerro Las Cruces dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Las Cruces na 10 dní.
Streda 27. máj
27 / 16°C
| 0.3 mm | 16 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
|
|
Predpoveď počasia Cerro Las Cruces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 7% | 46% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 11 °C | 16 % | 0% | 0% | 3% | 12% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,3 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1011 hPa | 24 % | 5 °C | 46 % | 0% | 0% | 25% | 29% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 23 % | 4 °C | 40 % | 0% | 0% | 33% | 17% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 43 % | 0% | 2% | 4% | 39% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 5 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1009 hPa | 34 % | 8 °C | 24 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
Cerro Las Cruces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,1267; -101,0430
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1991 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- San Luis Potosí, San Luis Potosi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Las Cruces, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Las Cruces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Las Cruces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Las Cruces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:36 | 27.05.2026 03:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |