Počasie Cerro Limontitla dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Limontitla na 10 dní.
Piatok 1. máj
37 / 20°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 18:55
PO HODINÁCH
západ slnka 18:55
|
|
Predpoveď počasia Cerro Limontitla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 56 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 66 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 22 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1001 hPa | 16 % | 7 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 26 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1005 hPa | 23 % | 10 °C | 70 % | 0% | 0% | 60% | 26% | |
Cerro Limontitla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0822; -98,3993
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1272 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Chila de la Sal, Chila de la Sal
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Limontitla, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Limontitla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Limontitla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Limontitla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:15 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |