Počasie Cerro Limontitla pozajtra
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Limontitla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 18 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 18 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1004 hPa | 12 % | 2 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 16 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 11 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cerro Limontitla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0822; -98,3993
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1272 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Chila de la Sal, Chila de la Sal
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Limontitla, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Limontitla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Limontitla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Limontitla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:44 | 28.04.2026 04:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |