Počasie Cerro Los Ojos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Los Ojos na 10 dní.
Piatok 1. máj
15 / 7°C
| 1.5 mm | 26 km/h |
| 9 °C | 7 °C | 00:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 06:00 | |
| 15 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 18:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 19:48
PO HODINÁCH
západ slnka 19:48
|
|
Predpoveď počasia Cerro Los Ojos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 9 °C 7 °C |
1,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 6 °C | 80 % | 0% | 68% | 46% | 15% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,5 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 6 °C | 93 % | 0% | 93% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 34 % | -1 °C | 43 % | 0% | 9% | 43% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 28 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 58 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 71 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 24 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 19 % | -5 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
Cerro Los Ojos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,4654; -107,8906
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2426 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Madera, Madera, Chihuahua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Los Ojos, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Los Ojos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Los Ojos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Los Ojos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 20:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 21:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:12 | 01.05.2026 06:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |