Počasie Cerro Los Ojos zajtra
| 14 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 15 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 16 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 19:45
PO HODINÁCH
západ slnka 19:45
Predpoveď počasia Cerro Los Ojos 27. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 21 °C. V noci najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Los Ojos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 47 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 54 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 58 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 59 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 58 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 56 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 45 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 14 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 34 % | -1 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 24 % | -3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 21 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 16 % | -6 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 17 % | -5 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 16 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 9.6 m/s35 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 17 % | -5 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 16 % | -6 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 20 °C 15 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 16 % | -6 °C | 13 % | 0% | 0% | 1% | 12% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 18 % | -5 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 2% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 20 % | -5 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 15 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 24 % | -5 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 26 % | -6 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 12 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 26 % | -6 °C | 43 % | 0% | 0% | 4% | 41% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 11 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 27 % | -6 °C | 49 % | 0% | 0% | 8% | 44% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 28 % | -6 °C | 50 % | 0% | 0% | 3% | 49% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 43 % | -3 °C | 24 % | 0% | 0% | 5% | 20% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 15 % | -5 °C | 30 % | 0% | 0% | 1% | 29% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 14 % | -7 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
Cerro Los Ojos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,4654; -107,8906
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2426 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Madera, Madera, Chihuahua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Los Ojos, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Los Ojos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Los Ojos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Los Ojos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 19:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 20:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 20:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 21:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:25 | 27.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |