Počasie Cerro Ocote dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Ocote na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 13°C
| 0.8 mm | 3 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
|
|
Predpoveď počasia Cerro Ocote, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 99 % | 13 °C | 74 % | 0% | 74% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 26 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 38 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 14 °C | 78 % | 0% | 68% | 2% | 28% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1014 hPa | 93 % | 13 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 25 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 45 % | 12 °C | 33 % | 0% | 0% | 23% | 14% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 15 °C | 90 % | 0% | 80% | 3% | 47% | |
Cerro Ocote, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3269; -98,3246
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2442 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Alcozauca de Guerrero, Alcozauca de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Ocote, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Ocote.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Ocote dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Ocote
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:14 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |