Počasie Cerro Ocote zajtra
| 23 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 15:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Predpoveď počasia Cerro Ocote 27. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,9 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Ocote, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 73 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 70 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 69 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1013 hPa | 67 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1014 hPa | 70 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 69 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 45 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 44 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 11 °C | 33 % | 0% | 1% | 32% | 1% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 12 °C | 54 % | 0% | 0% | 53% | 1% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 11 °C | 49 % | 0% | 5% | 44% | 8% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 48 % | 12 °C | 46 % | 0% | 3% | 29% | 20% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 48 % | 12 °C | 71 % | 0% | 5% | 23% | 61% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 14 °C | 73 % | 0% | 0% | 11% | 70% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 15 °C | 88 % | 0% | 0% | 3% | 88% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 14 °C | 88 % | 0% | 3% | 0% | 87% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 83 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 70 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 31 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 14 °C | 8 % | 0% | 1% | 2% | 5% | |
Cerro Ocote, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3269; -98,3246
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2442 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Alcozauca de Guerrero, Alcozauca de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Ocote, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Ocote.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Ocote dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Ocote
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:53 | 27.04.2026 03:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |