Počasie Cerro Parada de Gallo dnes
Predpoveď počasia Cerro Parada de Gallo 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 4,5 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Parada de Gallo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1013 hPa | 61 % | 10 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 65 % | 10 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 48 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 39 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 31 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 25 % | 6 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 22 % | 5 °C | 21 % | 0% | 0% | 18% | 2% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 20 % | 5 °C | 13 % | 0% | 0% | 11% | 1% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1008 hPa | 19 % | 5 °C | 49 % | 0% | 0% | 37% | 18% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 32 °C 30 °C |
0,8 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1007 hPa | 19 % | 5 °C | 95 % | 0% | 0% | 94% | 8% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 28 °C 26 °C |
3,6 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 28 % | 7 °C | 97 % | 0% | 0% | 96% | 21% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1011 hPa | 50 % | 11 °C | 78 % | 0% | 0% | 70% | 25% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 37 % | 9 °C | 59 % | 0% | 0% | 43% | 33% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 51 % | 11 °C | 12 % | 0% | 0% | 7% | 6% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 56 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 53 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 10 °C | 50 % | 0% | 0% | 50% | 0% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 58 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 11 °C | 78 % | 0% | 0% | 78% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 60 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 65 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 39 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 33 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 29 % | 8 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 26 % | 8 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 1% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 23 % | 7 °C | 46 % | 0% | 0% | 45% | 2% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 23 % | 7 °C | 52 % | 0% | 0% | 39% | 21% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 32 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 7 °C | 67 % | 0% | 0% | 64% | 7% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 28 °C |
4,9 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1009 hPa | 29 % | 9 °C | 81 % | 0% | 0% | 71% | 23% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 21 °C 20 °C |
0,4 mm | 8.4 m/s30 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 60 % | 12 °C | 94 % | 0% | 0% | 38% | 90% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 61 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 82% | 91% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 13 °C | 92 % | 0% | 0% | 80% | 71% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 12 °C | 43 % | 0% | 0% | 7% | 39% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 61 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 79% | 12% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 11% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
Cerro Parada de Gallo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0148; -101,5879
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Parada de Gallo, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Parada de Gallo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Parada de Gallo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Parada de Gallo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Parada de Gallo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:10 | 26.04.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |