Počasie Cerro Parada de Gallo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Parada de Gallo na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 18°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 20 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia Cerro Parada de Gallo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 29 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 21 % | 4 °C | 62 % | 0% | 0% | 12% | 57% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 62 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 21 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1008 hPa | 23 % | 5 °C | 31 % | 0% | 0% | 30% | 1% | |
Cerro Parada de Gallo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0148; -101,5879
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Parada de Gallo, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Parada de Gallo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Parada de Gallo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Parada de Gallo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:31 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |