Počasie Cerro Parada de Gallo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Parada de Gallo na 10 dní.
Utorok 28. apríl
30 / 18°C
| 0.5 mm | 9 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Cerro Parada de Gallo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 58 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1015 hPa | 58 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 30 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 30 % | 10 °C | 12 % | 0% | 0% | 6% | 7% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 38 % | 11 °C | 94 % | 0% | 0% | 31% | 90% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 57 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 67 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 29 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 9% | 98% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 22 % | 5 °C | 60 % | 0% | 0% | 46% | 25% | |
Cerro Parada de Gallo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0148; -101,5879
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Parada de Gallo, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Parada de Gallo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Parada de Gallo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Parada de Gallo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:57 | 28.04.2026 04:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |