Počasie Cerro Peña Rajada dnes
| 21 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
Predpoveď počasia Cerro Peña Rajada 19. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie silné dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 6,3 mm. V noci najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Peña Rajada, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 63 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 60 % | 10 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 52 % | 10 °C | 7 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 45 % | 10 °C | 15 % | 0% | 4% | 11% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 38 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 32 % | 8 °C | 36 % | 0% | 0% | 14% | 25% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 28 % | 8 °C | 61 % | 0% | 0% | 21% | 50% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 26 % | 7 °C | 83 % | 0% | 0% | 45% | 71% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 26 °C 24 °C |
0,5 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 29 % | 7 °C | 78 % | 0% | 0% | 30% | 70% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 24 °C |
3,8 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 29 % | 7 °C | 84 % | 0% | 0% | 25% | 79% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
1,3 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1017 hPa | 74 % | 13 °C | 93 % | 0% | 9% | 51% | 86% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1017 hPa | 74 % | 13 °C | 96 % | 0% | 3% | 17% | 95% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 70 % | 12 °C | 90 % | 0% | 0% | 18% | 89% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 68 % | 12 °C | 89 % | 0% | 0% | 13% | 89% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 3% | 81% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 13 °C | 89 % | 0% | 0% | 6% | 89% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 13 °C | 89 % | 0% | 5% | 5% | 88% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 74 % | 13 °C | 97 % | 0% | 3% | 3% | 97% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 78 % | 13 °C | 85 % | 0% | 12% | 0% | 83% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1019 hPa | 80 % | 12 °C | 75 % | 0% | 1% | 0% | 74% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1018 hPa | 83 % | 12 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 85 % | 12 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 86 % | 11 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1019 hPa | 82 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1019 hPa | 65 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 58 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 50 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 41 % | 9 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 35 % | 9 °C | 42 % | 0% | 0% | 3% | 39% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 33 % | 8 °C | 72 % | 0% | 0% | 27% | 63% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 26 °C 25 °C |
5,2 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1012 hPa | 34 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 78% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
1,4 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 13 °C | 97 % | 0% | 0% | 57% | 94% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
0,5 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 75 % | 13 °C | 83 % | 0% | 1% | 14% | 81% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 64 % | 12 °C | 96 % | 0% | 3% | 82% | 78% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 64 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 10% | 83% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 68 % | 12 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1017 hPa | 71 % | 12 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 12 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 75 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 13 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
Cerro Peña Rajada, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5833; -99,1333
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2562 m
Administratívna časť:
- Distrito Federal, Mexiko
- Gustavo A. Madero, Gustavo A. Madero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Peña Rajada, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Peña Rajada.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Peña Rajada dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Peña Rajada
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Peña Rajada
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:41 | 19.05.2026 22:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |