Počasie Cerro Peña Rajada pozajtra
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 15:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
Predpoveď počasia Cerro Peña Rajada 21. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer dážď. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 3,0 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Peña Rajada, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 13 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 13 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 92 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 12 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 94 % | 11 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1017 hPa | 93 % | 11 °C | 8 % | 3% | 8% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1018 hPa | 89 % | 11 °C | 6 % | 1% | 6% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1018 hPa | 78 % | 12 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 68 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 59 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 50 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 4% | 4% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 44 % | 10 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 13% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 39 % | 9 °C | 78 % | 0% | 0% | 24% | 73% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 41 % | 8 °C | 38 % | 0% | 0% | 4% | 36% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 38 % | 9 °C | 59 % | 0% | 0% | 8% | 58% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 23 °C 22 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 38 % | 8 °C | 92 % | 0% | 0% | 50% | 84% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1012 hPa | 43 % | 9 °C | 69 % | 0% | 0% | 3% | 68% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 19 °C 19 °C |
1,3 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 11 °C | 91 % | 0% | 13% | 41% | 85% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1018 hPa | 88 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1016 hPa | 93 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
2,7 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 44 % | 10 °C | 21 % | 0% | 2% | 7% | 11% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
1,9 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 12 °C | 96 % | 0% | 22% | 71% | 86% | |
Cerro Peña Rajada, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5833; -99,1333
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2562 m
Administratívna časť:
- Distrito Federal, Mexiko
- Gustavo A. Madero, Gustavo A. Madero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Peña Rajada, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Peña Rajada.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Peña Rajada dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Peña Rajada
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:54 | 22.05.2026 00:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |