Počasie Cerro Piedra Gris dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Piedra Gris na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 18°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 18:54
PO HODINÁCH
západ slnka 18:54
|
|
Predpoveď počasia Cerro Piedra Gris, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1013 hPa | 65 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1011 hPa | 50 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 24 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1009 hPa | 51 % | 15 °C | 18 % | 0% | 3% | 4% | 10% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1013 hPa | 72 % | 15 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1012 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1010 hPa | 25 % | 9 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1010 hPa | 56 % | 16 °C | 53 % | 0% | 35% | 7% | 20% | |
Cerro Piedra Gris, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3667; -98,3806
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2336 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Alcozauca de Guerrero, Alcozauca de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Piedra Gris, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Piedra Gris.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Piedra Gris dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Piedra Gris
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:14 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |