Počasie Cerro Piedra Gris zajtra
| 25 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Predpoveď počasia Cerro Piedra Gris 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Piedra Gris, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 69 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 69 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 69 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 66 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 65 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 67 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 68 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 58 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 54 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 48 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 41 % | 14 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 36 % | 13 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 30 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 16% | 3% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 25 % | 10 °C | 47 % | 0% | 0% | 31% | 24% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1009 hPa | 28 % | 10 °C | 44 % | 0% | 0% | 35% | 14% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1010 hPa | 41 % | 14 °C | 57 % | 0% | 0% | 31% | 44% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1009 hPa | 43 % | 14 °C | 51 % | 0% | 0% | 11% | 45% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1010 hPa | 54 % | 16 °C | 67 % | 0% | 0% | 6% | 64% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1012 hPa | 62 % | 16 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1012 hPa | 73 % | 18 °C | 88 % | 0% | 2% | 2% | 87% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1013 hPa | 78 % | 18 °C | 78 % | 6% | 10% | 0% | 76% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1013 hPa | 77 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1014 hPa | 71 % | 15 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1014 hPa | 71 % | 15 °C | 2 % | 2% | 2% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1013 hPa | 71 % | 14 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1013 hPa | 69 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 66 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 37 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 33 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 33 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1014 hPa | 27 % | 9 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 48 % | 15 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
Cerro Piedra Gris, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3667; -98,3806
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2336 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Alcozauca de Guerrero, Alcozauca de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Piedra Gris, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Piedra Gris.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Piedra Gris dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Piedra Gris
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:53 | 27.04.2026 03:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |