Počasie Cerro San Isidro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro San Isidro na 10 dní.
Piatok 22. máj
22 / 10°C
| 13.3 mm | 7 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 00:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
|
|
Predpoveď počasia Cerro San Isidro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1020 hPa | 94 % | 11 °C | 69 % | 0% | 0% | 65% | 29% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1019 hPa | 94 % | 9 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
9,6 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 38 % | 7 °C | 44 % | 0% | 6% | 42% | 1% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
3,6 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 11 °C | 89 % | 0% | 47% | 53% | 68% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 11 °C | 31 % | 0% | 0% | 18% | 15% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1020 hPa | 96 % | 9 °C | 68 % | 0% | 46% | 0% | 45% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 22 °C 22 °C |
5,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 45 % | 9 °C | 99 % | 0% | 14% | 21% | 99% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 12 °C | 74 % | 0% | 3% | 52% | 58% | |
Cerro San Isidro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7829; -98,6075
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2671 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tlanalapa, Tlanalapa, Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro San Isidro, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro San Isidro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro San Isidro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro San Isidro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:52 | 23.05.2026 00:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |