Počasie Cerro San Marcos dnes
Predpoveď počasia Cerro San Marcos 26. apríl 2026
Cez deň polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro San Marcos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 10 °C | 39 % | 39% | 39% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 10 °C | 35 % | 37% | 35% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 10 °C | 26 % | 27% | 26% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 9 °C | 13 % | 14% | 13% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 9 °C | 8 % | 8% | 8% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 89 % | 9 °C | 4 % | 5% | 4% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 50 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 21 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1014 hPa | 47 % | 9 °C | 28 % | 0% | 14% | 17% | 10% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 49 % | 9 °C | 46 % | 0% | 12% | 27% | 22% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 20 °C 19 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 50 % | 9 °C | 58 % | 0% | 11% | 26% | 41% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 60 % | 11 °C | 74 % | 0% | 10% | 28% | 61% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1013 hPa | 59 % | 10 °C | 78 % | 0% | 16% | 31% | 65% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 10 °C | 50 % | 0% | 14% | 12% | 32% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 63 % | 11 °C | 39 % | 0% | 3% | 8% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 11 °C | 46 % | 0% | 3% | 4% | 42% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 81 % | 11 °C | 63 % | 0% | 0% | 4% | 61% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 6% | 96% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 88 % | 11 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 86 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 80 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 77 % | 9 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 8 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1013 hPa | 74 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 76 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 77 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 78 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 43 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 38 % | 7 °C | 28 % | 0% | 0% | 22% | 7% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 7 °C | 18 % | 0% | 0% | 14% | 3% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 22 °C 21 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 41 % | 8 °C | 32 % | 0% | 4% | 26% | 9% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1013 hPa | 45 % | 8 °C | 63 % | 0% | 1% | 39% | 41% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 47 % | 9 °C | 46 % | 0% | 0% | 22% | 31% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 48 % | 9 °C | 53 % | 0% | 1% | 19% | 43% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 10 °C | 44 % | 0% | 0% | 6% | 40% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 68 % | 11 °C | 75 % | 0% | 0% | 2% | 74% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 82 % | 12 °C | 93 % | 0% | 2% | 0% | 93% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 12 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 21:00
05:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 28% | 30% | 0% | 100% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 93 % | 12 °C | 98 % | 10% | 14% | 0% | 98% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Cerro San Marcos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3855; -98,7689
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2377 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Zapotitlán Tablas, Zapotitlán Tablas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro San Marcos, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro San Marcos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro San Marcos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro San Marcos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro San Marcos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:02 | 26.04.2026 02:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |