Počasie Cerro San Marcos pozajtra
Predpoveď počasia Cerro San Marcos 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro San Marcos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1016 hPa | 79 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 73 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1015 hPa | 65 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 57 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 57 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 26 % | 3 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 11 °C | 21 % | 0% | 3% | 0% | 19% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 89 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 25 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 7 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
Cerro San Marcos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3855; -98,7689
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2377 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Zapotitlán Tablas, Zapotitlán Tablas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro San Marcos, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro San Marcos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro San Marcos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro San Marcos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:46 | 28.04.2026 04:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |