Počasie Cerro Tecalcinguito týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerro Tecalcinguito na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
27 / 10°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Tecalcinguito, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 7 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 12 % | -1 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 12 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 28 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 42 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 8 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 13 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Cerro Tecalcinguito, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,6984; -97,7633
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1906 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Xochitlán Todos Santos, Xochitlán, Puebla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Tecalcinguito, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Tecalcinguito.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Tecalcinguito dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Tecalcinguito
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:32 | 29.04.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |