Počasie Cerro Tecalcinguito zajtra
Predpoveď počasia Cerro Tecalcinguito 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Tecalcinguito, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 14 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 19 % | 1 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1013 hPa | 10 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 2 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
Cerro Tecalcinguito, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,6984; -97,7633
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1906 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Xochitlán Todos Santos, Xochitlán, Puebla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Tecalcinguito, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Tecalcinguito.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Tecalcinguito dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Tecalcinguito
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:50 | 27.04.2026 03:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |