Počasie Cerro Tepetates dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Tepetates na 10 dní.
Piatok 22. máj
27 / 20°C
| 3.3 mm | 8 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
|
|
Predpoveď počasia Cerro Tepetates, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 21 °C 25 °C |
1,2 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 97 % | 20 °C | 49 % | 0% | 1% | 39% | 18% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,7 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 2% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 31 °C |
1,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 21 °C | 69 % | 0% | 44% | 6% | 42% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 73 % | 21 °C | 23 % | 0% | 3% | 3% | 19% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 26 °C |
0,6 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 21 °C | 17 % | 0% | 10% | 2% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 20 °C | 65 % | 0% | 31% | 15% | 43% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
3,7 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 20 °C | 64 % | 0% | 28% | 12% | 45% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 79 % | 21 °C | 32 % | 0% | 0% | 19% | 18% | |
Cerro Tepetates, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8724; -99,0399
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1200 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tlahuiltepa, Buenavista, Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Tepetates, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Tepetates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Tepetates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Tepetates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 23.05.2026 00:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |