Počasie Cerro Tepetates dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Tepetates na 10 dní.
Pondelok 25. máj
30 / 19°C
| 24.0 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
|
|
Predpoveď počasia Cerro Tepetates, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
12,2 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 25% | 68% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,6 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1016 hPa | 98 % | 19 °C | 97 % | 0% | 95% | 20% | 46% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 32 °C |
4,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 48 % | 17 °C | 30 % | 0% | 3% | 10% | 22% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
6,8 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 60% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 98 % | 18 °C | 10 % | 0% | 3% | 0% | 7% | |
Cerro Tepetates, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8724; -99,0399
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1200 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tlahuiltepa, Buenavista, Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Tepetates, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Tepetates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Tepetates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Tepetates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:43 | 25.05.2026 02:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |