Počasie Colonia 3 de Mayo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Colonia 3 de Mayo na tento a budúci týždeň.
Pondelok 25. máj
21 / 12°C
| 4.1 mm | 13 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
1,5 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 14 °C | 31 % | 0% | 3% | 24% | 14% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1016 hPa | 95 % | 11 °C | 10 % | 0% | 3% | 0% | 6% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 21 °C 21 °C |
2,2 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 12 °C | 91 % | 0% | 18% | 42% | 83% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 13 °C | 84 % | 0% | 0% | 10% | 82% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1016 hPa | 93 % | 11 °C | 61 % | 0% | 9% | 0% | 57% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
0,8 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 11 °C | 82 % | 0% | 0% | 12% | 79% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 49 % | 11 °C | 84 % | 0% | 0% | 10% | 82% | |
Colonia 3 de Mayo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2194; -99,2478
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 256
Nadmorská výška: 1992 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Mixquiahuala de Juárez, Mixquiahuala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia 3 de Mayo, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia 3 de Mayo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia 3 de Mayo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:44 | 25.05.2026 02:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |