Počasie Colonia 3 de Mayo vikend
Predpoveď počasia pre mesto Colonia 3 de Mayo na tento alebo budúci víkend.
|
Zajtra
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa jasno, poludnie dažďové prehánky. Nedeľa cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno.
Piatok 22. máj
26 / 13°C
| 1.6 mm | 13 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1018 hPa | 93 % | 14 °C | 71 % | 0% | 1% | 11% | 68% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 13 °C | 66 % | 0% | 0% | 3% | 65% | |
| 02:00
10:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 95 % | 13 °C | 81 % | 0% | 16% | 54% | 60% | |
| 03:00
11:00
| dažďové prehánky | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 13 °C | 50 % | 0% | 0% | 2% | 48% | |
| 04:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 12 °C | 85 % | 0% | 7% | 71% | 64% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1017 hPa | 93 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 75% | 32% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 12 °C | 27 % | 0% | 0% | 6% | 22% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 12 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 13 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 13 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 13% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 49 % | 12 °C | 39 % | 0% | 0% | 3% | 36% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 45 % | 12 °C | 47 % | 0% | 0% | 8% | 43% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1012 hPa | 42 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 6% | 20% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 40 % | 11 °C | 28 % | 0% | 1% | 11% | 19% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 37 % | 10 °C | 39 % | 0% | 0% | 14% | 30% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 25 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 36 % | 9 °C | 36 % | 0% | 0% | 10% | 28% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 42 % | 10 °C | 64 % | 0% | 0% | 32% | 48% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 52 % | 11 °C | 68 % | 0% | 0% | 38% | 50% | |
| 19:00
03:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 13 °C | 87 % | 0% | 0% | 34% | 81% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 74 % | 14 °C | 34 % | 0% | 0% | 11% | 25% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 10% | 11% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 85 % | 13 °C | 24 % | 0% | 0% | 10% | 14% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 13 °C | 28 % | 0% | 0% | 18% | 11% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 13 °C | 25 % | 0% | 0% | 21% | 3% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 7% | 15% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1017 hPa | 91 % | 13 °C | 41 % | 0% | 0% | 37% | 6% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1017 hPa | 92 % | 13 °C | 23 % | 0% | 1% | 21% | 2% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 92 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 12% | 1% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 12 °C | 10 % | 1% | 1% | 9% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 95 % | 12 °C | 14 % | 1% | 1% | 7% | 7% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 92 % | 13 °C | 11 % | 1% | 3% | 3% | 6% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 82 % | 13 °C | 3 % | 2% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 12 °C | 11 % | 0% | 1% | 10% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 44 % | 11 °C | 25 % | 0% | 7% | 22% | 3% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,5 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 13 °C | 65 % | 0% | 22% | 33% | 48% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
0,5 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 53 % | 13 °C | 53 % | 0% | 0% | 25% | 45% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,4 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1014 hPa | 59 % | 13 °C | 78 % | 0% | 1% | 16% | 75% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
0,7 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 13 °C | 29 % | 0% | 1% | 5% | 25% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1014 hPa | 70 % | 14 °C | 53 % | 0% | 0% | 13% | 46% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1014 hPa | 68 % | 14 °C | 68 % | 0% | 0% | 6% | 67% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
0,8 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 14 °C | 82 % | 0% | 0% | 27% | 75% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1017 hPa | 85 % | 14 °C | 92 % | 0% | 3% | 57% | 81% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1018 hPa | 88 % | 15 °C | 91 % | 0% | 0% | 43% | 85% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 89 % | 14 °C | 39 % | 0% | 0% | 24% | 20% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1019 hPa | 90 % | 14 °C | 28 % | 0% | 0% | 14% | 15% | |
Colonia 3 de Mayo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2194; -99,2478
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 256
Nadmorská výška: 1992 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Mixquiahuala de Juárez, Mixquiahuala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia 3 de Mayo, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia 3 de Mayo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia 3 de Mayo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:54 | 23.05.2026 00:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |