Počasie Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento) na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 16°C
| 11.1 mm | 8 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
|
|
Predpoveď počasia Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 15 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 14 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 26 °C |
10,9 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 83 % | 16 °C | 95 % | 0% | 7% | 1% | 94% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 15 °C | 95 % | 0% | 0% | 11% | 94% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 16 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 14 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 25 °C 26 °C |
11,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 54 % | 15 °C | 97 % | 0% | 76% | 48% | 73% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 18 °C 21 °C |
0,9 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 17 °C | 97 % | 0% | 64% | 4% | 93% | |
Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,2541; -98,7522
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 89
Nadmorská výška: 1584 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Tlacoapa, Tlacoapa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:51 | 24.05.2026 01:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |